5-6 klasių išvyka

Saulėtą ir šiltą penktadienio rytą 5-6 klasių mokiniai su auklėtojomis Rūta ir Sandra išvyko į Klaipėdos rajone esantį Vinetu kaimą. Čia mokiniai dalyvavo užsiėmime "Jaunųjų vilkų kelias": susipažino su indėnų vadu Vinetu; praėjo indėnų kliūčių ruožą; apeiginėje indėnų palapinėje tipi sužinojo daugiau apie indėnų gyvenimo būdą; paragavo tradicinio indėnų paplotėlio su sūriu ir daržovėmis.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Edukacinė ekskursija (į Druskininkus) – Dzūkijos įsimintiniausių parkų takais.

Rugsėjo 15 d. Kauno „Nemuno“ mokyklos 7 klasės mokiniai vyko į edukacinę ekskursiją (į Druskininkus) – Dzūkijos įsimintiniausių parkų takais. Mokiniai grožėjosi rudenėjančiomis kurorto spalvomis, o viename iš Druskininkų parkų – K. Dineikos Sveikatingumo Parke – atliko matematikos bei fizikos mokytojų duotas užduotis:

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Rugsėjo 1-oji mokykloje

Dar vakar buvo vasara
ir ant peties mirgėjo laumžirgiai.
Vėdrynai švietė.
Vidur mėnulio, pakrašty nakties,
Vėsos ežeruose žydėjo mėtos.
Dar vakar buvo vasara.
Toli miegojo jūra. Debesys miegojo.
Ir tavo akyse erdvė gili

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Sveiki sugrįžę mūsų darželio vaikai!

Sveiki sugrįžę mūsų darželio vaikai! Mes jūsų labai pasiilgome ir laukėme🥰
Mokslo ir žinių šventės akimirkos mūsų darželiuose. Dėkojame "Nykštuko" teatro aktoriams už puikų spektaklį mūsų vaikams.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

5-okų išvyka į IX forto muziejų


Forto gynybinės sienos erdvėse mokiniai atliko žvalgybines orientavimosi užduotis, patirtinės veiklos metu

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .