Mokyklos dovana 5–8 klasių puikiai besimokantiems mokiniams

"Nemuno“ mokyklos dovana 5–8 klasių puikiai besimokantiems mokiniams – įspūdžių ir naujų žinių kupina išvyka į Kėdainius ir Krakes, įgyvendinant The Olga Lengyel Institute (TOLI) projektą „Stereotipai ir Realybė“!
Smalsūs nemuniečiai, kulniuodami Kėdainių senamiesčiu, domėjosi žydų gyvenimu įvairiuose miesteliuose, susipažino su skirtingais Lietuvos istorijos etapais bei Antrojo pasaulinio karo metu vykdytu holokaustu. Tuomet dalyvavo edukacijoje „Daugiakultūris Kėdainių kraštas“, „Štetlas ir tradicijos“, kur per įdomiai parengtas užduotis narpliojo specifinės žydų šventės – šabo – tradicijas ir papročius. Edukacijos metu mokiniai geriau pažino skirtingų kultūrų ir religijų žmones.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Kauno miesto 6 ir 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

Balandžio mėn. Vytauto Didžiojo universiteto klasikinio ugdymo mokykloje ir Kauno technologijų universiteto Vaižganto progimnazijoje vyko Kauno miesto 6 ir 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada. Džiaugiamės sulaukę rezultatų!

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Tarptautinė šeimos diena

Šeima - koks gražus šis žodis ir kokią didelę reikšmę turi kiekvieno mūsų gyvenime. Gegužės 15 - tą dieną minima Tarptautinė šeimos diena

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Mokyklų bendradarbiavimas

Mokyklų bendradarbiavimas yra esminis veiksnys kuriant turtingą ir įkvepiančią mokymosi aplinką.
Norime pasidžiaugti nauja draugyste!
Smagu, kad į mūsų mokyklos organizuotą gerosios patirties renginį „Įtraukties ir universalaus dizaino įgyvendinimas pradinėse klasėse“ atvyko Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos ir Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos vadovės ir pedagogai.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Tautinė popietė „Liaudiškos muzikos pynė"

Gegužės 15 d. mūsų mokykloje vyko 5-8 klasių mokinių tautinė popietė „Liaudiškos muzikos pynė“.  Tai buvo ypatinga ir šventiška diena, kuri sukvietė visus 5-8 klasių mokinius, mokytojus  į bendrą renginį, skirtą puoselėti ir saugoti lietuvių tautinę kultūrą bei muziką. Popietės metu kiekviena klasė paruošė ir pristatė savo pasirinktą lietuvių liaudies dainą. 3 a klasės mokiniai mokė savo didžiuosius draugus  tradicinių lietuvių liaudies šokių žingsnelių.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .