Dailyraščio konkursas ,,Dailus raštas akį glosto“

2018 m. vasario 24 d.

Balandžio 20 d. mokykloje vyko dailyraščio konkursas ,,Dailus raštas akį glosto“, kuriame dalyvavo 1-8 klasių mokyklos mokiniai. Pasismailinę plunksnas visi labai susikaupę ėmėsi sunkaus darbo - rašė dailyraščiu norodytą tekstą. Labiausiai pasisekė ir I turą dailyraščio konkurse laimėjo (atrinkta po vieną geriausią darbą iš kiekvienos klasės):


Gerda Pajaujytė (1 klasė), Jonas Vimantas (2 klasė), Vilija Petrauskaitė (3a klasė), Ema Vieraitytė (3b klasė), Emilija Matulevičiūtė (4a klasė), Amanda Keraminaitė (4 b klasė), Rugilė Višinskaitė (5a klasė), Orestas Kunickas (5b klasė), Rugilė Kutaitė (6 klasė), Gerda Stoškelytė (7a klasė), Rokas Kazlauskas (7 b klasė), Jevgenija Pavlova (8 a klasė), Rugilė Baltrimavičiūtė (8b klasė).
Po ilgų diskusijų ir svarstymų paskelbti šio konkurso nugalėtojai:
1-4 klasių dailyraščio konkurse nugalėjo 3a klasės mokinė VILIJA PETRAUSKAITĖ,
5-8 klasių dailyraščio konkurse nugalėjo 7a klasės mokinė GERDA STOŠKELYTĖ.
SVEIKINAME ir tris mokyklos bendruomenės narius, kurie taip pat pasiryžo išbandyti savo jėgas dailyraščio konkurse: pradinių klasių mokytoją Iloną Jesevičienę, anglų kalbos mokytoją Giną Vasiliūnienę, skyriaus vedėją ūkio ir bendriesiems klausimams Virginiją Kutienę.

IMG_20160502_115919.jpg