Tautinė popietė „Liaudiškos muzikos pynė"

2024 m. gegužės 20 d.

Gegužės 15 d. mūsų mokykloje vyko 5-8 klasių mokinių tautinė popietė „Liaudiškos muzikos pynė“.  Tai buvo ypatinga ir šventiška diena, kuri sukvietė visus 5-8 klasių mokinius, mokytojus  į bendrą renginį, skirtą puoselėti ir saugoti lietuvių tautinę kultūrą bei muziką. Popietės metu kiekviena klasė paruošė ir pristatė savo pasirinktą lietuvių liaudies dainą. 3 a klasės mokiniai mokė savo didžiuosius draugus  tradicinių lietuvių liaudies šokių žingsnelių.

Renginio pabaigoje visus nustebino Kauno r. Domeikavos gimnazijos vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio “Serbentėlė” pasirodymas. Ansamblio nariai, apsirengę tradiciniais tautiniais drabužiais, pristatė profesionaliai paruoštą programą. Jie ne tik grojo įvairiais liaudiškais instrumentais, bet ir dainavo senovines lietuvių liaudies dainas, šoko tradicinius šokius. Tautinė popietė  tapo puikia proga mokiniams ne tik susipažinti su savo tautos tradicijomis, bet ir parodyti savo talentus.