Tarptautinė nerūkymo diena mokykloje

Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį yra minima Tarptautinė nerūkymo diena. Mūsų mokykloje jau tapo tradicija šią dieną paminėti organizuojant 5–8 klasių mokinių komandų konkursą „Noriu augti sveikas“.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Kinologų apsilankymas mokykloje

Mokykloje lankėsi kinologė, veislyno “Nemuno vingis” įkūrėja, Lina Kišonytė ir jos augintinė, daugkartinė parodų nugalėtoja, Diva. Edukacijoje dalyvavo 5-8 klasės mokiniai, jos metu buvo pasakojama kaip tinkamai elgtis su šunimis, nuo ko reikėtų pradėti norint tapti kinologu.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Lapkričio 16 d. mokykla minėjo Tolerancijos dieną.

Lapkričio 16 d. mokykla minėjo Tolerancijos dieną. Kadangi šių metų tolerancijos dienos simbolis buvo žibintas, pradinių klasių mokiniai gamino popierinius žibintus.
O 5-7 klasių mokiniai kartu su auklėtojomis ir dailės mokytoja gamino žibintus iš antrinių žaliavų. Ankstus rytas prasidėjo savo gamintų žibintų uždegimu ir mintimis apie šios dienos svarbą.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

6-8 klasių mokinių dalyvavimas konkurse „Tvarios ateities lyderiai“


2023 m. spalio 24 d. 6-8 klasių mokiniai dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokinių konkurse „Tvarios ateities lyderiai“, skirtame klimato kaitos savaitei paminėti, gilintimokinių gamtamokslines žinias, skatinti ekologines idėjas, stiprinti tvarumo žalesnei Lietuvai sampratą.
Aplinkosauginis konkursas vyko Kauno Tado Ivanausko Zoologijos muziejuje. Mokiniams buvo skirtas laikas įvairioms aktyvioms užduotims atlikti.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .

Išvyka į stiklo galeriją

"Pelėdžiukų"studijos vaikai lankėsi stiklo galerijoje.Meninkė papasakojo apie stiklo apdirbimo būdus, apžiūrėjome meninkės kurtus stiklo dirbinius.

Continue reading

  • Created on .
  • Last updated on .