Cukraus pasaka

2020 m. rugsėjo 29 d.

Rugsėjo 24 d. Kauno ,,Nemuno „ mokyklos pirmokėlių klasėse , vietoj knygelių lapų šnarėjimo, skleidėsi ir vinguriavo saldus cukraus pudros kvapas. Kvapas, kuris kuteno mažas nosytes ir žadino smalsumą.
O paslaptis paprasta, mokykloje vyko edukacinė programa ,, Cukraus pasaka“ , kurioje dalyvavo 1a kl. ( mokytoja N. Janonytė) ir 1b kl. ( mokytoja J. Narbutienė) mokinukai.


Pasirodo, cukrus gali būti puiki statybinė medžiaga, iš kurios statomi cukraus nameliai. Kiekviename cukraus namelyje gyvena įdomi istorija, sena legenda ar nuostabi pasaka. O jos kūrime dalyvavo patys vaikai, kurie ne tik pasaką kūrė, bet ir puikius cukrinius paveikslėlius darė. Darbui buvo naudojamas cukrus, vanduo, maistiniai dažai. Nepamiršome įdėti daug geros nuotaikos, meilės ir kūrybiškumo.
Buvo puiki popietė, kartu su draugais ir pasaka iš cukraus.