Respublikinis projektas ,,Olimpinis mėnuo"

2021 m. lapkričio 15 d.

Daugelio Lietuvos mokyklų spalio mėnesį neaplenkia Tautinio olimpinio komiteto organizuojamas respublikinis projektas ,,Olimpinis mėnuo". Ši kelionė, trukusi visą mėnesį, taip pat džiugino ir mūsų mokyklos 1a klasės mokinius, jiems suteikė vertingų sveikos gyvensenos žinių, skatino fizinį aktyvumą bei geras emocijas.

Mokiniai, lydimi ,,Olimpinio mėnesio" herojų patarimų, kasdien atliko mankštos pratimus, sportines užduotis, savo savijautą žymėjo emometre, virtualiame susitikime bendravo su Lietuvos paralimpiniu plaukiku Edgaru Mataku, dalyvavo nuotolinėje ,,Šaukšto šmaukšto" edukacijoje ir atliko dar daugelį kitų projekto herojų pateiktų užduočių. Projekto pabaigoje pirmokėliai džiaugėsi rengėjų įteikta klasės padėka bei asmeniniais diplomais.