Spalio 10-oji - Pasaulinė psichikos sveikatos diena

2021 m. lapkričio 19 d.

 Kaip ir kasmet, šiai dienai paminėti, mokykloje vyko įvairios veiklos, skirtos plėtoti psichinės sveikatos stiprinimo, pasitikėjimo savo gebėjimais bei savimi idėjas, siekiant saugoti ir stiprinti vaikų psichinę sveikatą, formuojant teigiamas nuostatas, empatiją ir norą padėti kitiems.

Veiklų metu kūrėme ir dovanojome vieni kitiems šypsenas, kalbėjome apie mums kylančias emocijas, kaip jas priimti ir kaip su jomis tvarkytis. Kartu su vyresniaisiais mokiniais turėjome paskaitą - diskusiją,  gaminomės skirtukus, kuriuos, įsidėję į mėgstamą knygą ar vadovėlį, turėsime šalia svarbią informaciją, priminimą,apie psichikos sveikatos stiprinimo svarbą, kaip pastebėti pirmuosius požymius ir kaip padėti sau bei šalia esančiam draugui.

{galler}2021ppsd{/galler}