Lik sveika...

2023 m. kovo 24 d.

- Lik sveikas,- tarė lapė.- Štai kokia mano paslaptis. Ji labai paprasta: matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.
- Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis,- pakartojo mažasis princas, norėdamas geriau įsiminti.
Antuano de Sent Egziuperi knyga „ Mažasis princas“ vaikus skatina pamąstyti apie draugystę, ištikimybę, tolerancją.

"Nemuno" mokyklos ketvirtokės Tėja Petrulevičiūtė, Rytė Rakevičiūtė ir Gabija Imenickaitė įkvėptos šios perskaitytos knygos, mielai sudalyvavo pradinio ugdymo mokinių kūrybinių darbų konkurse
„ Mažasis princas“.
Ir kaip smagu, kai pastangos įvertintos puikiai. Renginyje, skirtame Frankofonijos mėnesiui paminėti, mokinės apdovanotos atminimo dovanėlėmis, įteiktos padėkos.
Didžiuojamės Nemuno mokyklos ketvirtokėmis. Džiaugiamės jų kūrybiškumu.