Dirbtuvėse ,,Švaros draugai

2024 m. balandžio 29 d.

Trečių klasių mokiniai dalyvavo edukacinėse - kūrybinėse dirbtuvėse ,,Švaros draugai. Muilo gamyba Raudondvario dvare". Čia sužinojo muilo atsiradimo istoriją. Susipažino su muilo gaminimo amatu. Kaip tikri muilo ekspertai, savo muilo masei kūrybiškai maišė ir derino spalvas bei kvapus.

Kol muilo gaminiai vėso, trečiokai apžiūrėjo Raudondvario dvaro pastatų ansamblį: dvaro rūmus, šiaurinę ir pietinę oficinas, oranžeriją, liokajaus namą, arklides, dvaro ūkvedžio namelį, šiaurinį ir pietinį svirnus, ledainę. Raudondvario dvaro parke rado pažįstamus augalus. Gėrėdamiesi augalija bei gyvūnija, mokiniai pasivaikščiojo šiauriniu parko pakraščiu vedančiu takeliu iki Nevėžio upės kraštovaizdžio draustinio. O čia juos pasitiko tikras pavasaris!