Auksinė statulėlė ir asmeninė nominacija už senelio sporto pasiekimų išsaugojimą

2024 m. gegužės 3 d.

Balandžio 30 d. Lietuvos sporto muziejuje vyko rašinio konkurso „Olimpiniai startai ir pergalės“ apdovanojimai, į kuriuos buvo pakviestas ir „Nemuno” mokyklos 7a klasės mokinys Simas Čiurinskas. Simui didžiausias olimpietis buvo, yra ir liks jo a. a senelis, kuriam ir skyrė savo rašinį.

Tai be galo graži istorija apie automobilių lenktynininko gyvenimo kelią ir jo sportinius pasiekimus. Simas komisijai pristatė ne tik rašinį, bet ir kruopščiai atrinktų nuotraukų. Nemunietis Lietuvos sporto muziejaus organizuojamuose konkursuose dalyvauja jau antrus metus iš eilės. Simas pasirodė puikiai . Mes juo labai didžiuojamės!

  • Home
  • Mokyklos naujienos
  • Auksinė statulėlė ir asmeninė nominacija už senelio sporto pasiekimų išsaugojimą