Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2024mokyklubendradarbiavimas is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Mokyklų bendradarbiavimas

2024 m. gegužės 20 d.

Mokyklų bendradarbiavimas yra esminis veiksnys kuriant turtingą ir įkvepiančią mokymosi aplinką.
Norime pasidžiaugti nauja draugyste!
Smagu, kad į mūsų mokyklos organizuotą gerosios patirties renginį „Įtraukties ir universalaus dizaino įgyvendinimas pradinėse klasėse“ atvyko Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos ir Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos vadovės ir pedagogai.

Šiandien, visi kartu dalinomės žiniomis, inovatyviomis pamokų idėjomis, bei metodais, kurie praturtina mokinių mokymosi patirtį. Dėkojame svečiams už bendrystę, palaikymą, gražius žodžius bei įkvėpimą siekti dar didelių tikslų!

{gallery}2024mokyklubendradarbiavimas{/gallery}