Šeimos diena mūsų mokykloje

2024 m. gegužės 31 d.

Šeimos diena mūsų mokykloje – tai kasmetinis renginys, suburiantis mokinius, tėvus ir mokytojus. Šiemet šventė vyko gegužės 30 dieną, o visų dėmesį pritraukė vaikai, kurie savo pasirodymais džiugino susirinkusius tėvus. Pirmieji scenoje pasirodė pradinukai, kurie sužavėjo visus nuotaikinga daina apie šeimą ir draugystę.  Po dainų sekė šokių pasirodymai, kuriuose vaikai demonstravo įvairias šokio technikas, nuo liaudies šokių iki modernių choreografijų.

Šventėje dominavo lietuvių liaudies šokiai ir dainos, atspindinčios turtingą mūsų Lietuvos tautinį paveldą. Po pasirodymų visi buvo kviečiami į mokyklos biblioteką aplankyti vaikų ir tėvų kūrybinių darbų parodą. Šeimos diena baigėsi puikia nuotaika. Visi dalyviai išsiskirstė su šypsenomis veiduose ir šiltais prisiminimais, dar kartą įsitikinę, kokia svarbi yra šeimos ir mokyklos bendrystė.