Kaziuko mugė

2018 m. kovo 12 d.

Kovo 9 d. mokykloje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. Labai smagu, kad ją atidarė mūsų mokyklos draugas Seimo narys Kazys Starkevičius. Svečias mielai apžiurėjo gausiai nukrautus “prekystalius”. O pažiūrėti tikrai buvo į ką, akys raibo nuo įvairiausių skanėstų : pyragų, keksiukų , spurgyčių ir, žinoma, riestainių.

Džiugu, kad mokiniai daug dėmesio skyrė sveikai mitybai – galima buvo rasti pilno grūdo kepinių, džiovintų ekologiškų moliūgų skiltelių, javainiukų. Netrūko ir rankdarbių, norintieji galėjo įsigyti nertų vazelių, dailiai dekoruotų molinių angeliukų, nuotaikingų drobinių maišelių pirkiniams (saugome aplinką).Tiek pardavėjai, tiek pirkėjai buvo puikios nuotaikos ir labai aktyvūs – pirmieji siūlydami ir girdami savo prekes, antrieji – derėdamiesi dėl kainos.