Atėjo pavasaris. Nedrąsiai, pamažu iš šiltųjų kraštų sugrįžta mūsų draugai –paukšteliai.

2018 m. kovo 28 d.

“Boružiukų” grupės ugdytiniai kartu su auklėtoja Ieva visą savaitę kalbėjo apie paukštelių namus. Išsiaiškino, kad natūralioje gamtoje paukščiai gyvena savo susuktuose lizduose kurie būna medžiuose, po namo stogu, krūmuose, pievose. Sužinojo naują žodį DREVĖ, kuris taip, pat reiškia paukštelių namus.

Drevės būna senuose medžiuose, kuriuos žmonės iškerta. Dažnai grįžę paukščiai po žiemos neranda kur įsikurti, todėl žmonės kelia sukaltus inkilus į medžius. Įsikūrę paukšteliai žmonės dėkoja savo giesmėmis. Vaikai susipažino su naujais žodžiais, piešė, karpė, grupėje iš kaladžių ir kaladėlių statė įvairius inkilus. Lauke ieškojo inkilų, drevių ir lizdų. Ir su Elijos tėčio Manto pagalba į medį įkėlė savo pačių inkilą.