Interaktyvus istorijos - geografijos orientacinis žaidimas „Švęskime Europos dieną linksmai“

2019 m. gegužės 16 d.

2019 m. gegužės 9 dieną mūsų mokyklos aštuntokų komanda dalyvavo Kauno „Santaros“ gimnazijoje vykusiame Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8-9 klasių mokinių interaktyviame istorijos – geografijos orientaciniame žaidime „Švęskime Europos dieną linksmai“.

Už dalyvavimą finaliniame projekto „Mokykla - Europos Parlamento ambasadorė“ renginyje mokiniai apdovanoti padėkos raštu.
Renginyje dalyvavo VDU „Rasos“ gimnazijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos, Jono Basanavičiaus gimnazijos, Antano Smetonos gimnazijos, „Santaros“ gimnazijos, Simono Daukanto ir Žaliakalnio progimnazijų mokinių komandos.
Nuotraukų autorė geografijos mokytoja J. Obolevičiūtė

{gallery}orentacinis2019{gallery}