Saugaus eismo integruota projektinė veikla“ Būk matomas ir saugus“

2020 m. spalio 6 d.

Gražu stebėti, kaip atėjus rudenėliui takais ir keleliais leidžiasi daugybė vaikų. Vieni skuba į darželius, kiti į mokyklas ar būrelius. Tik reikia atminti, kad po atostogų jie yra labiau išsiblaškę, mažiau pastabūs, pamiršę apie savo saugumą gatvėje ir kelyje. Todėl mokslo metų pradžioje intensyvėjant eismui ir siekiant išvengti nelaimingų eismo įvykių labai svarbu vaikams skirti ypatingą dėmesį.
Turbūt ne veltui rugsėjo mėnuo yra paskelbtas saugaus eismo mėnesiu, kurio metu vyksta saugaus eismo pamokėlės. Ne išimtis ir mūsų mokykla, čia rugsėjo 28-30 dienomis vyko pradinių klasių mokinių integruota projektinė veikla“ Būk matomas ir saugus“.


Šioje veikloje dalyvavo ir 1b klasės mokinukai su mokytoja J. Narbutiene. Pirma projekto diena prasidėjo saugaus eismo viktorina, kurios metu vaikai žiūrėjo ,,Amsio“ saugaus eismo filmukus ir atsakinėjo į klausimus. Antrą dieną savo žinias mokiniai tikrino mokyklos aikštyne ir šalia esančioje pėsčiųjų perėjoje, kur tikrai įrodė esantys saugūs ir drausmingi eismo dalyviai. O visą projektinę veiklą vainikavo puikūs vaikų piešiniai ir geros emocijos.