Informacija apie laisvas darbo vietas

04 birželio 2018

Pareigos:Dailės mokytojas 0,22 etatu. (4 pamokos ir 2 val. neformalaus ugdymo būrelio). Pamokos vyksta  ketvirtadieniais  ir  penktadieniais

Funkcijos:
Dailės pamokų vedimas ir mokymas 5-8 klasėse nuo 2022-09-01.
Darbo užmokestis:
Pagal darbo krūvį.
Gyvenimo aprašymą;
Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.
Dokumentų priėmimo vieta:
Dokumentai priimami „Nemuno„ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, Kaunas LT-51453 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8-37-454419

Dokumentų priėmimo terminas 2022-07-04

Pareigos: Technologijų mokytojas 0,34 etatu (7 pamokos ir 1 val.neformalaus ugdymo būrelio).

Reikalavimai: Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr.V-774 patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“)

Funkcijos Technologijų pamokų vedimas ir mokymas 5-8 klasėse nuo 2022-09-01 ketvirtadieniais ir penktadieniais.

Darbo užmokestis Pagal darbo krūvį.Mokytojo darbo užmokestis yra apskaičiuojamas pagal tarifinį sąrašą, kuriame pateikiami duomenys apie jo darbo stažą, išsilavinimą, kvalifikacinę kategoriją, paskirtą darbo krūvį ir nurodomi kiti teisės aktuose nustatyti duomenys, kurių reikia darbo užmokesčiui.

Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento
kopiją.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai priimami „Nemuno„ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g.9, Kaunas 51453 arba elektroniniu paštu:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai (8 37) 45 44 19

Dokumentų priėmimo terminas 2022-07-04

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pareigos Informacinių technologijų mokytojas 0,35 etatu (6 pamokos ir 2 val. neformalaus ugdymo būrelio).
Pamokos vyksta ketvirtadieniais.

Reikalavimai Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr.V-774 patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“)

Funkcijos Vesti informacinių technologijų pamokas 5-8 klasių mokiniams nuo 2022-09-01.
Darbo užmokestis Pagal darbo krūvį. Mokytojo darbo užmokestis yra apskaičiuojamas pagal tarifinį sąrašą, kuriame pateikiami duomenys apie jo darbo stažą, išsilavinimą, kvalifikacinę kategoriją, paskirtą darbo krūvį ir nurodomi kiti teisės aktuose nustatyti duomenys, kurių reikia darbo užmokesčiui.

Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento
kopiją.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai priimami „Nemuno„ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, Kaunas 51453 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai (8 37) 45 44 19