Informacija apie laisvas darbo vietas

04 birželio 2018

Pareigos-Rusų kl. mokytojas 0,35 etatu (10 pamokų ketvirtadieniais ir penktadieniais nuo 8 val.)

Reikalavimai: Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2021 m. gruodžio 1 d. Nr. V-2159 Vilnius, patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“)
Funkcijos: Rusų kl. pamokų vedimas ir mokymas 6-8 klasėse nuo 2022-01-20. Pavaduojant sergantį mokytoją ne mažiau kaip 1 mėnesį.
Darbo užmokestis- 550 eurų. Mokytojo darbo užmokestis yra apskaičiuojamas pagal tarifinį sąrašą, kuriame pateikiami duomenys apie jo darbo stažą, išsilavinimą, kvalifikacinę kategoriją, paskirtą darbo krūvį ir nurodomi kiti teisės aktuose nustatyti duomenys, kurių reikia darbo užmokesčiui.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti:
Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
Gyvenimo aprašymą;
Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.
Dokumentų priėmimo vieta- Dokumentai priimami „Nemuno„ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, Kaunas LT-51453 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8-37-454419

Dokumentų priėmimo terminas 2022-01-25

Pareigos-Informatikos mokytojas (6 pamokos ir 2 val. neformalaus ugdymo (0,26 et.)

Reikalavimai Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2021 m. gruodžio 1 d. Nr. V-2159 Vilnius, patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“)
Funkcijos-Informatikos pamokų vedimas ir mokymas 5-7 klasėse ketvirtadieniais nuo 2022-02-03.
Darbo užmokestis-450 eurų pagal darbo krūvį.Mokytojo darbo užmokestis yra apskaičiuojamas pagal tarifinį sąrašą, kuriame pateikiami duomenys apie jo darbo stažą, išsilavinimą, kvalifikacinę kategoriją, paskirtą darbo krūvį ir nurodomi kiti teisės aktuose nustatyti duomenys, kurių reikia darbo užmokesčiui.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti:
Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
Gyvenimo aprašymą;
Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.
Dokumentų priėmimo vieta-Dokumentai priimami „Nemuno„ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, Kaunas LT-51453 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8-37-454419

Dokumentų priėmimo terminas 2022-01-28