Pramoginė kultūrinė viktorina "Kelionė po Lietuvą"

2022 m. vasario 22 d.

Pirmieji metų mėnesiai padovanoja mums net tris atmintinas dienas skirtas mūsų Tėvynei Lietuvai. Tai Laisvės gynėjų diena, Lietuvos valstybės atkūrimo diena ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Siekiant ugdyti meilę savo kraštui, gerbti ir laikytis jos tradicijų, išmanyti jos istoriją, mokiniams organizavome pramoginę kultūrinę viktoriną "Kelionė po Lietuvą".

Edukacijos metu 6-8 klasių mokiniai, sudarę komandas, interaktyvių priemonių pagalba atsakinėjo į įvairius klausimus, susijusius su Lietuvos istorija, lietuvių kalba ir literatūra, geografija, muzika, choreografija, daile ir kitais dalykais. Dalyviai ne tik atsakinėjo į teorinius klausimus, bet ir sprendė praktines užduotis: natūrinius galvosūkius, atliko eksperimentus, siekė sužinoti atsakymą greičiau už kitus. Ši edukacija suteikė galimybę dar giliau pažinti Lietuvos kultūrą ir praplėtė akiratį įvairiose kultūros srityse.