Rinkome Metų knygą

2022 m. balandžio 28 d.

Visą balandį mokykloje vyko Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių kūrinių pristatymai ir aptarimai. Pradinių klasių mokiniai rinko Metų knygą vaikų knygos kategorijoje ir jiems apsispręsti buvo tikrai sunku. Vaikai stebėjosi nepaprasto berniuko Nuko gyvenimu. Šią Audros Baranauskaitės ir Linos Itagaki knygą šauniausia pripažino 3a ir 4b klasės. Mokiniams patiko ir eilėraščiai iš Indrės Zalieckienės knygos „Kaip sutramdyti žvėryną?“,

ir Jurgos Vilės sukurta liūdnojo chameleono Leono istorija. Abejingų nepaliko Eitano, iš Mariaus Marcinkevičiaus knygos „Akmenėlis“, likimas. Ją pasirinko 1b, 2b ir 4a klasės. Zigmo Vitkaus pažintinę knygą „Lietuvos valdovai pasakoja vaikams“ verčiausia nugalėtojos titulo pripažino 1a, 2a ir 3b klasės. Na o penktokai ir šeštokai, kurie rinko Metų knygą paauglių knygos kategorijoje, daugiausia balsų atidavė Kotrynos Zylės nelabai baisių istorijų rinkiniui „Siela sumuštinių dėžutėje“.

[gallery}2022metuknyga{/gallery}