Astridos Lindgren pasauliai

2022 m. lapkričio 21 d.

Lapkričio 14 d. vienai žymiausių pasaulio vaikų rašytojų Astridai Lindgren būtų sukakę 115 metų. Todėl turėjome gerą progą dar kartą prisiminti jos kūrinius. Pirmokai su mokytojomis Girmanta Levinskiene ir Goda Stašauskaite klausėsi istorijos apie Pepės Ilgakojinės gimtadienį ir piešė sveikinimo atvirukus knygos herojei ir autorei.

Trečiokai ir ketvirtokai padedami mokytojų Jūratės Narbutienės, Nijolės Janonytės ir Rasos Šernienės turėjo įveikti sunkią užduotį – pamėginti pristatyti jiems nežinomą A. Lindgren kūrinį ir atsakyti į bibliotekininkės klausimus. Na o penktokai ir šeštokai su lietuvių kalbos mokytoja Elizaveta Moliejiene bei dailės mokytoja Giedre Balandyte-Kazokiene rinko savo mėgstamiausių A. Lindgren kūrinių citatas bei piešė jų herojus. Bibliotekoje taip pat vyko „Astridos Lindgren kūrinių žinovo konkursas“. Paaiškėjo, kad juos geriausiai žino penktokai.

 {GALLERY}2022ASTRIDAL{/GALLERY}