Lietuvių liaudies muzikos pažintis Tautinės muzikos skyriuje

2023 m. spalio 26 d.

6-7 klasių mokiniai praplėtė žinias apie lietuvių liaudies muziką Tautinės muzikos skyriuje. Edukacijos metu mokiniai mokėsi dainuoti lietuvių liaudies sutartinę, pažino įvairius muzikos instrumentus, išbandė interaktyvias pramogas - rengė savo muzikinius numerius, mokėsi lietuvių liaudies šokių. Smagų darbą užbaigėme pietumis vaikų pamėgtame Macdonalde.

Edukacijos metu įgytas žinias mokiniai panaudos lietuvių liaudies pamokose kurdami rašinius apie dainų, šokių ir muzikos poveikį žmogui. Be šios užduoties mokiniai porose atliks refleksines integruotas užduotis - suskaičiuos išvykos metu įveiktą atstumą, surašys muziejuje matytus muzikos instrumentus anglų kalba, pasirinks vieną muzikos instrumentą ir jį pristatys muzikos pamokose, pritaikys lietuvių liaudies patarlę tinkančią šios dienos išvykai apibendrinti ir kitas smagias užduotis.

{galler}2023lietuviuliaudiesmuzika{/gallery}