2023 M. MENINIO SKAITYMO KONKURSO LAUREATAI

2023 m. spalio 26 d.

Šį rudenišką penktadienį Kauno IX forto muziejuje skambėjo jautrūs, tylias sienas ir širdis paliečiantys žodžiai – vyko kasmetinis moksleivių meninio skaitymo konkursas. Skaitovus vertino literatūrologas, rašytojas dr. Regimantas Tamošaitis (vertinimo komisijos pirmininkas), režisierė Agnė Sunklodaitė (Agne Sunklodaite) ir Kauno IX forto muziejaus direktoriaus pavaduotoja muziejininkystei dr. Lina Kasparaitė-Balaišė.

Komisijos garbės nariai Lietuvos Respublikos Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkė Paulė Kuzmickienė ir Kauno žydų bendruomenės (Kauno žydų bendruomenė/ Kaunas Jewish Community) pirmininkas Gercas Žakas atskirai apdovanojo konkurso dalyvius, kurie meniniu žodžiu puikiai perteikė totalitarinių režimų laikotarpį Lietuvoje.
𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐦. 𝐦𝐞𝐧𝐢𝐧𝐢𝐨 𝐬𝐤𝐚𝐢𝐭𝐲𝐦𝐨 𝐤𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐬𝐨 „𝐓𝐲𝐥𝐢𝐨𝐬 𝐬𝐢𝐞𝐧𝐨𝐬, 𝐳̌𝐨𝐝𝐳̌𝐢𝐮̨ 𝐩𝐚𝐥𝐢𝐞𝐬𝐭𝐨𝐬“ 𝐥𝐚𝐮𝐫𝐞𝐚𝐭𝐚𝐢
 5–8 klasių moksleivių amžiaus grupė
Komisijos garbės narės Lietuvos Respublikos Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkės Paulės Kuzmickienės padėka apdovanotas 𝐓𝐢𝐦𝐚𝐬 𝐕𝐞𝐧𝐠𝐚𝐥𝐢𝐬 (7 kl., ruošė mokytoja Elizaveta Moliejienė, Kauno "Nemuno" mokykla)